Lot 178
Neznámý Autor KRAJINA Z POVLTAVÍ

28,5 x 36,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR
Olej na dřevě, popsáno a datováno zezadu.