Lot 247
Emil Artur Pitterman-Longen (1885 - 1936) ČERVENÁ SEDMA

88,5 x 56 cm (v x š)

Vyvolávací cena
65 000 CZK
   |   2 600 EUR
Olej na kartonu, signováno vlevo dole Longen.