Lot 307
Martin Švestka (1963) SEN

71,5 x 48,7 cm (v x š)

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   800 EUR
Asambláž, papír, štras, překližka, zaskleno, dřevěná krabice 75,5 x 52,2 cm, signováno a datováno vpravo dole M. Švestka 11.