Lot 322
Rudolf Bém (1874 - 1955) PORTRÉT PANÍ M. ŠTECHOVÉ

104 x 87 cm (v x š)

Vyvolávací cena
16 000 CZK
   |   640 EUR
Dosažená cena
24 000 CZK
   |   960 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole.