20 000 CZK
| 800 EUR
Lot 185
DĚDEČKŮV DVOREK
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 800 EUR
| 800 EUR
Olej na desce, koláž, signováno, datováno vlevo dole F. Skála 74.