Lot 337
SOUPRAVA NOŽÍKŮ NA OVOCE TIFFANY, 6ks

7,5 cm (v)

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   800 EUR
Pozlacený kov, stříbrné střenky, puncováno, dekor chryzantémy. Rozměry etue 19x15,5 cm.