Lot 298
Alois Kalvoda (1875 - 1934) STUDIE STROMŮ

17 x 26 cm (v x š)

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   480 EUR
Dosažená cena
27 000 CZK
   |   1 080 EUR
Olej na plátně, nalepeno na kartonu, signováno vpravo dole KALVODA.