Lot 98
KONVOLUT LIDOVÉHO DŽBÁNU A TALÍŘE

24 cm (v), Průměr 63 cm

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Fajáns, bílá glazura, dekor malovaný v barvách vysokého žáru, na čelní straně motiv architektury, zbytky cínové montáže, poškozeno - restaurováno.