Lot 326
E. Schlipffer AKT ŽENY S PÍŠŤALAMI

36,5 cm (v)

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   800 EUR
Bronz, mramorový podstavec, signováno a datováno na plintě E. Schlipffer München 1898.