Lot 267
Eduard Soukup (1974) VÁZA S RYBAMI

2003
broušené sklo
38 cm (v)
signováno a datováno: E S 2003

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   833 EUR

Váza z lehce do žluta tónovaného skla, vrstvená sklem kobaltovým. Broušená a rytá, zdobená dekorem dravé ryby, která je na váze provedena výrazně plasticky. Originální jedinečná váza vysoké estetické i řemeslné kvality.