Lot 235
Teodor Rotrekl (1923 - 2004) LABYRINT ŘÍŠE ROZUMU

1983
akvarel, papír
37 x 58 cm (v x š)
sign. vpravo dole: R83

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   625 EUR
Dosažená cena
35 000 CZK
   |   1 458 EUR

Teodor Rotrekl byl český výtvarník a ilustrátor, věnující se především žánru sci-fi, ale i naučné literatuře pro děti. Ilustrace patří k několika barevným i černobílým dílům, která doprovázele sci-fi dílo Milana Baumana.