Lot 52
LIDOVÝ ČEPÁK

1843
glazovaná keramika
33 cm (v)
signováno a datováno: PETRO KNASKO / 1843

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
14 000 CZK
   |   583 EUR

Signovaný a datovaný džbán typu čepák s bohatou výzdobou znázorňující stylizovaného sedláka s dýmkou u pluhu taženého dvěma koňmi. Pestrobarevný dekor na bílé glazuře vysokého žáru. Dobrý stav.