Lot 111
BRILIANTOVÉ NÁUŠNICE ART DECO

20. - 30. léta 20. století
brilianty, bílé a žluté zlato
1,8 cm (v), 4.38 g

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 750 EUR
Dosažená cena
170 000 CZK
   |   7 083 EUR

Pár art decových náušnic s kombinací bílého a žlutého zlata o ryzosti 585/1000 osazené po dvou přírodních diamantech starého evropského briliantového brusu s celkem 3 karáty (větší brilianty) a 0,20 karáty (menší brilianty). Barva J, kvalita P1, punc lvíček.