15 000 CZK
| 625 EUR
Lot 184
LEŽÍCÍ AKT
60. léta 20. století
vytlačovaný staniol
18 x 44 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Experimentování s touto technikou je pro tohoto autora v této době charakteristické. Původní adjustace s kobaltově modrou paspartou a olepením v krajích staniolem.