30 000 CZK
| 1 200 EUR
Lot 134
PÁROVÁ FUNKCIONALISTICKÁ KŘESLA
2. čtvrtina 20. století
mahagon, buk
92 x 61 x 80 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
30 000 CZK
| 1 200 EUR
| 1 200 EUR
Dvě netypická křesla připomínající modely Jindřicha Halabaly s černými bukovými ohýbanými područkami jsou podle návrhu československého architekta Jana Vaňka. Vzadu s bohatou kresbou mahagonu. Restaurováno. Nově čalouněno.