70 000 CZK
| 2 800 EUR
Lot 18
PÁR LETÍCÍCH ANDĚLŮ
1. polovina 18. století
Polychromované a zlacené dřevo
60 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
100 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Dvojice letících barokních andělů ve zvlněných šatech v provedení dynamické řezby s polychromií a zlacením. Dostředná adorační gesta mohou svědčit o tom, že byli součástí kompozice většího rozměru - doprovázeli významný náboženský výjev či oltář. Výška 60 a 70 cm.