30 000 CZK
| 1 200 EUR
Lot 26
BAROKNÍ HRACÍ SET
Kolem 1750
Rohovina, ořech, mořený javor, bubingo, mahagon, zlacený bronz
7,5 x 37 x 37 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
95 000 CZK
| 3 800 EUR
| 3 800 EUR
Bohatě intarzovaný barokní herní set se zlaceným bronzovým kováním obsahuje tři herní desky: šachy, dáma a vrhcáby s intarzií zobrazující orly. Do vnitřku lze uschovat rohovinové šachové figurky. Původní stav.