10 000 CZK
| 400 EUR
Lot 28
STUDIE AMORKŮ
2. třetina 19. století
Uhel, běloba, papír
20 x 31,8 cm a 16 x 20,5 cm
Signováno vzadu v příslušném pořadí: tužkou Jos. Navrátil / inkoustem vpravo dole: Jos. Navrátil
Vyvolávací cena
Dosažená cena
10 000 CZK
| 400 EUR
| 400 EUR
Známý český krajinář a portrétista. Od roku 1838 se věnuje i nástěnným dekoracím. Studie amorků sloužila pravděpodobně k malbě supraport.