150 000 CZK
| 6 000 EUR
Lot 40
KVĚTINOVÉ ZÁTIŠÍ
1. polovina 18. století
Olej, dřevo
30 x 22,5 cm (v x š)
Signováno vpravo dole "JH"
Vyvolávací cena
Bohaté Hirschelyho manýristické aranžmá nabízí plejádu barevných květů ve skleněné zelenkavé váze, kterému dominují pivoňky a růže v plném květu doplněné orlíčky a narciskami. Zajímavý detail přináší letící přástevník medvědí, který statickou kompozici projasňuje rudými tóny křídel.