Lot 120
Karl Friedrich Holtzmann (1740 - 1811) ZA ÚPLŇKU

Přelom 18. - 19. století
Akvarel, papír
Ve výřezu 10 x 16 cm (v x š)
Zezadu "Carl Friedrich Holtzmann"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Carl Friedrich Holtzmann se narodil v Drážďanech a byl významným grafikem, miniaturistou a malířem.