Lot 307
DVĚ MÍSY Z MÍŠNĚ

18. století
Malovaný porcelán
Průměr 30 cm

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
7 000 CZK
   |   280 EUR

Dvě míšeňské mísy s dekorem květin, drobná poškození, původní stav.