Lot 80
František Friedl ŠEST AKVARELŮ S NORSKOU KRAJINOU

1944
Akvarel, papír
22 x 30 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
3 500 CZK
   |   140 EUR

Konvolut 6 akvarelů, různé formáty (od 22x30 cm do 30x44 cm). Některé signovány, jeden datován 1944. Autor, krajinář, Mařákův žák, za válečného pobytu v Norsku zachytil  typickou krajinu s fjordy, rybářskými vesnicemi, loděmi.