3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 100
KRÁLOVNA NEBES S JEŽÍŠKEM
19. století
Polychromované a zlacené dřevo
60 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Regina Caeli, neboli Královna nebes je titul Marie, matky Ježíše Krista. Socha ji vyobrazuje ve zlatém a bohatě řaseném rouchu s královskými insigniemi.