3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 223
PORTRÉT CHLAPCE
1889
Olej, plátno
95 x 64 cm (v x š)
Vpravo dole "Ad. Fuchs"
Vyvolávací cena
Malba chlapce v klobouku se šátkem a ošatkami od dnes již neznámého malíře jménem A. Fuchs.