2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 241
PODZIMNÍ ALEJ
1940
Olej, plátno
104 x 135 cm (v x š)
Vpravo dole "F Böhm"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 80 EUR
| 80 EUR
Malba podzimní aleje od dnes již neznámého autora.