Lot 296
MALACHITOVÁ BUSTA

19. století
Malachit, mosaz
18 cm (v)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
6 000 CZK
   |   240 EUR

Malachitová orientální busta vyřezaná z masivního kusu kamene, může se jednat i o sbírkový předmět. Značeno zespodu "Rudolfsgrotte Divacca" tedy Skočjanské jeskyně v Divače, Slovinsko.