5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 138
MATKA V KROJI
1930
Olej, plátno
121 x 100 cm (v x š)
Vlevo dole "Emil Fleischmann"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
18 000 CZK
| 720 EUR
| 720 EUR
Malba velkorysého formátu s motivem ženy a dvou chlapců v kyjovských krojích. Neobyčejně detailní malba představuje dobový záznam oděvní tradice staršího kyjovského kroje z období první republiky.