2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 120
ZA ÚPLŇKU
Přelom 18. - 19. století
Akvarel, papír
Ve výřezu 10 x 16 cm (v x š)
Zezadu "Carl Friedrich Holtzmann"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 120 EUR
| 120 EUR
Carl Friedrich Holtzmann se narodil v Drážďanech a byl významným grafikem, miniaturistou a malířem.