1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 121
KRAJINA S DOMEM
1962
Olej, plátno
60 x 50 cm (v x š)
Zezadu "J. Steklík"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Jan Steklík patřil mezi české výtvarníky vyznačující se svou hravostí - spolu s Karlem Neprašem vedl Křižovnickou školu čistého humoru bez vtipu. Oboustranný obraz.