3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 126
BÍLÁ LABUŤ
2. polovina 20. století
Olej, karton
27 x 36 cm (v x š)
Vlevo dole "M Vrbová"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Miroslava Vrbová studovala na Akademii výtvarných umění a Ukrajinské Akademii v Praze a na Akademii krásných umění v Paříži u prof. Kupky. Inspirovalo ji prostředí baletu Národního divadla, které opakovaně malovala. Portrétovala i členy rodiny amerického prezidenta R. Reagana.