2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 221
ZÁPAD SLUNCE
2. polovina 19. století
Olej, plátno
13 x 23 cm (v x š)
Vpravo dole nečitelně
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 800 EUR
| 800 EUR
Krajinomalba menšího formátu s motivem slunce zapadajícího nad říčkou.