Lot 329
ČÍŠE BIEDERMEIER

Kolem poloviny 19. století
Zlacené a broušené sklo, email
19,5 cm (v)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   600 EUR

Číše v elegantní barevné kombinaci s nohou stylizovanou do tvaru květiny. Bohatý malovaný florální dekor.