5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 41
ORNAMENTÁLNÍ ZLACENÝ LUSTR
19. století
Zlacená mosaz
100 x 80 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
24 000 CZK
| 960 EUR
| 960 EUR
Vysoce ornamentální lustr z mosazi zlacené v ohni s florálním dekorem. Lustr je elektrifikovaný a plně funkční a má zvláštní ramena i pro osvětlení pouze svíčkami.