Lot 213
Salvador Dalí (1904 - 1989) LOĎ A OVOCE

1986
Barevná litografie, papír
80 x 56 cm (v x š)
Vpravo dole v kameni "S Dalí"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Barevná litografie podle původního akvarelu, Paris, Spadem, 1986. Číslovaný exemplář, značeno podpisem v tisku, vydavatelské údaje na rubu listu.