500 CZK
| 20 EUR
Lot 216
KARLŮV MOST
1. polovina 20. století
Kombinovaná technika, plátno
Ve výřezu 44 x 61 cm (v x š)
Vlevo dole "Šemilk B."
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
O životě Bohumila Klimeše mnoho nevíme, ale vynikal zejména v krajinářství a lyrických žánrových figurálních tématech, která se často objevovala na pohlednicích.