Lot 242
Josef Jíra (1929 - 2005) LIDSKÁ VŘAVA

1980
Suchá jehla, papír
42 x 36 cm (v x š)
Vlevo dole "Josef Jíra"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
13 000 CZK
   |   520 EUR

Originální suchá jehla od Josefa Jíry z roku 1980, signováno a datováno vpravo dole: Josef Jíra 80, adjustováno v paspartě, rámováno pod sklem, vlevo dole věnování příteli.