500 CZK
| 20 EUR
Lot 234
LOĎ V PŘÍSTAVU
1. polovina 20. století
Olej, karton
50 x 65 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
Malba městského přístavu s blížící se lodí pod oblačným nebem.