3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 296
MALACHITOVÁ BUSTA
19. století
Malachit, mosaz
18 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 240 EUR
| 240 EUR
Malachitová orientální busta vyřezaná z masivního kusu kamene, může se jednat i o sbírkový předmět. Značeno zespodu "Rudolfsgrotte Divacca" tedy Skočjanské jeskyně v Divače, Slovinsko.