1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 274
DÓZA Z DELFTU
18. století
Keramika, fajáns, dřevo
13 cm (v), Průměr 16 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
25 000 CZK
| 1 000 EUR
| 1 000 EUR
Dóza s kobaltovým dekorem s postavičkami, datováno do roku 1720. Víko z polychromovaného dřeva.