Lot 312
PÁR DEKORAČNÍCH TALÍŘŮ

19. století
Malovaný porcelán
Průměr 23.5 cm

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Pár dekoračních zlacených talířů s krajkovým lemem a centrálním motivem venkovských domů.