4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 257
VÍDEŇSKÉ TRIPTYCHOVÉ HODINKY
19. století
V ohni zlacený bronz, email, sklo
16,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
13 000 CZK
| 520 EUR
| 520 EUR
Triptychové vysoce ornamentální skládací vídeňské hodinky s romantickými motivy inspirovanými Ludvíkem XVI.