1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 213
LOĎ A OVOCE
1986
Barevná litografie, papír
80 x 56 cm (v x š)
Vpravo dole v kameni "S Dalí"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 160 EUR
| 160 EUR
Barevná litografie podle původního akvarelu, Paris, Spadem, 1986. Číslovaný exemplář, značeno podpisem v tisku, vydavatelské údaje na rubu listu.