Lot 313
KERAMICKÁ SOŠKA

2. polovina 20. století
Glazovaná keramika
28 cm (v)

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Figurální soška z československé dílny, značeno a číslováno zespodu.