2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 220
HUDEBNÍK NA TRHU V MOSTARU
1. polovina 20. století
Olej, plátno
62 x 64 cm (v x š)
Vpravo dole "J. M. Černovický"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Malba hudebníka na okraji balkánského trhu v Mostaru. Jadranské krajiny patřily mezi autorovy oblíbené. Josef M. Černovický studoval u K. Truppeho a T. Šimona.