Lot 155
Soter Vonášek (1891 - 1953) DUBROVNÍK

30. léta 20. století
Akvarel, karton
Ve výřezu 48 x 65 cm (v x š)
Vpravo dole "Soter Vonášek"

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

poaukční prodej

Soter Vonášek studoval u Preislera, Thieleho a Krattnera. Věnoval se figurálním tématům - zejména aktům a rovněž maloval krajiny. Jezdil na studijní cesty do Německa, Francie a Chorvatska.