5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 102
BISKUP S KNIHOU
18. století
Polychromované a zlacené dřevo
83 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Řezba světce či biskupa s knihou, zlaceným bohatě řaseným rouchem a mitrou na hlavě.